7MTB Real Sports

Cupa Iașului la Mountain Bike pentru iubitorii unui stil de viață sănătos și activ, etapă a MTB Cupei Moldovei, este un proiect al Asociației Real Sports organizat în parteneriat cu Iași Club de Biciclete Team.

[totaldonations form_id="497"]

RealSports.ro – Beneficii pentru viață!

RealSports.ro este un proiect al Asociației Real Sports prin care încercăm să transmitem tuturor dorința și plăcerea de a trăi sănătos și frumos, punând în prim plan toate beneficiile unui astfel de stil de viață.

[totaldonations-text-fields id="0" text="Raised: #total#/ To go: #target#"]
[totaldonations-progress-bar id="0" text="no" button="no"]

Real Sports 4 All

Misiunea proiectului constă în a-i stimula pe cei din jur să trăiască un stil de viață sănătos și activ. Vom face acest lucru prin organizarea de evenimente ce vor educa și motiva oamenii să facă mișcare într-un mod cât mai distractiv.

Real Sports Kids

Din păcate, rata de obezitate la copii este în creștere. Peste un sfert dintre copiii români sunt obezi, iar mult mai mulți sunt supraponderali. Excesul de greutate și obezitatea reprezintă astăzi o problemă reală și dacă nu...

Page 1 of 2 Page 1 Page 2