Devino manager proiect

Implică-te alături de noi în proiectele Asociației Real Sports.

 

Te așteptăm alături de noi să implementăm împreună proiecte care vor contribui la o schimbare în bine a societății. Vei beneficia de training gratuit în managementul proiectelor și vei face parte dintr-o echipă dedicată unui stil de viață sănătos și activ.

Formular de înscriere

    Dacă experiența pe care o ai poate fi de ajutor, te așteptăm în echipa noastră. Suntem o asociație născută din dorința de a ne implică iar ce construim vrem să țină, să inspire. Credem în proiectele asociației și te așteptăm și pe tine să povestim.

     

    Ai o idee, un plan, un vis care este orientat pe viziunea, misiunea și valorile noastre, iar dorința ta este să îl duci la îndeplinire? Suntem deschiși și la fel că tine vrem să facem fapte, nu vorbe.

     

    Te invit în numele Asociației Real Sports la o discuție, să ne cunoaștem și să pregătim pașii pentru realizarea proiectelor și ideilor minunate, pe care le ai.